Shpallje - Zemra.de

Mbasë dhjetë ditë përdorimi të kremes tonë ky është rezultati, klientja është shumë e lumtur, por ne jemi edhe më të lumtur kur krema ka sukses te klientët në largimin e Aknet, puqrrat e brendshme puqrrat e jashtme, njollat e errëta me ngjyrë kafe në fytyrë si dhe njollat në fytyrë të paraqitura nga dielli. Freskon pastron tërësisht lëkurën ! Është i përshtatshëm për çdo lloj lëkure, moshe apo gjinie. Sepse përbërja e tij është nga vajrat e farës së kungullit, Vitamina D,C dhe kripëra minerale.
Porosia arrin mbrenda 24h ne gjithë KosovenPagesa bëhet pasi ta merrni produktinPagesa e postës është e përfshirë në çmimPorosia bëhet në inbox  (Facebook) ose në viber +38649192330Porosit tani ne ju mirepresim suksesi është i menjëhershëm

Artikel bewerten
(1 Stimme)

Autoshkolla Shqipe ne Stuttgart - Xhevat Qerimaj

Artikel bewerten
(7 Stimmen)

Koncert ne Dormund Muzik PRO SECURITY SERVICEGmbH
Me 24.05.2017 - Koncert-Muzikë Live në DORTMUND organizon - PRO SECURITY & SERVICE GmbH
Adresa:

Burgweg 16-22, 44145 Dortmund

Artikel bewerten
(0 Stimmen)
 
Adresa: Claudiastr 2c.  51149 Köln  Rezervimi +491729655991  ose +4915232045099
Organizator Agim Dreshaj / Gazmen Tahiri / Kadri Dogani
 

 

Artikel bewerten
(0 Stimmen)

 

 Shikoni këtu Organizimet e fundit që u organizun nga ARTI EVENTS  Arti Event

 

Këtu ku është mbajt 28 Nentori 2016 dotë Festojm edhe 8 Marsin...

 

 

Dinslaken Gezuar Vitin e Ri 2017 Shyhretja dhe Sabri Fejzullahu

 

Në çmim hynë: Darka, Mezë, pemë, pije jo alkoholike (Cola, Fanta, Ujë, Kafe, Qaj) dhe birra pa kufi. Pije alkoholike me çmim të volishum!
Hyrja fillon nga ora 19:00

Rezervimi i domosdoshum!
Për rezervime dhe për informata na kontaktoni në Telefon: 01786548281

 

 

Artikel bewerten
(3 Stimmen)

Bashkë Kombasë të nderuar ejani të festojmë ndrriminë e Motmoteve 2017. Së bashku në Bergisch Gladbach.
Salla është moderne më të gjitha kushtet:

  • Ka  Kafiteri teke ku lejohet pirja e Duhanit
  • Kemi edhe dhom gjumi per Femijë
  • Parking për Vetura të mjaftushum
  • Kurse Pije alkoholike me çmim të volitshum!

Ju mir presum...

 

Adresa:

Schlodderdicher Weg 48
51469 Bergisch Gladbach

View the embedded image gallery online at:
http://rregullo.com/shpallje.html#sigProIdedd8c9cdaf

 

Artikel bewerten
(4 Stimmen)

Gezuar Vitin e Ri 2017 ne Gelsenkirchen 1000

Të festojm së bashku Vitin e Ri 2017 në Gelsenkirchen. Në një ambjent familiar dhe rinor në një sall moderne me kapacitet deri 1500 persona. Me kuzhin ku përgaditet ushqimi i freskt si dhe vend parking të mjaftushem nën përkujdesjen e personelit si dhe ofron kushte për foshnje si dhe për persona me aftësi të kufizuara.

Darka përban ushqime të ftofta dhe të nxehta si dhe pije jo alkoholike + birra pa kufizime si dhe shumë befasi tjera të gjitha me çmim të biletes.  Red Bull dhe Vodka etj... me çmime shumë të volitshme.

Rezervimi është i obligushëm dhe sa më heret aq më mirë!

 

 

View the embedded image gallery online at:
http://rregullo.com/shpallje.html#sigProId1082aa2d97
 

 

-----------------------------------

Postfach: Naser Cerkinaj 10 05 21

45805 Gelsenkirchen

-----------------------------------

 

Artikel bewerten
(0 Stimmen)

 15139786 720557048098901 1673468528 n

Pritja e Vitit te Ri 2017 ne Dortmund me 31.12.2016

14976015 721060924715180 1645344635 o

Gezuar Vitin e Ri 2017 në Dortmund Salla nr 2

15152246 721060751381864 1137507791 o

15152269 721060771381862 1762182072 o

15152905 721060724715200 367442191 o

15183869 721060758048530 925057444 o

15215768 721060878048518 1172437059 o

15216055 721060798048526 1032952034 o

15216095 721060684715204 1733358332 o

Bekir Zenuni - Menaxher per Dasma, Koncerte, Xhirues, Ahengje te ndryshme DJ. etj.

Artikel bewerten
(2 Stimmen)

28 nentori Gelsenkirchen

Gerhart-Hauptmann-Realschule
Mühlbachstraße 3
45891 Gelsenkirchen

Video-Sponzor

Artikel bewerten
(5 Stimmen)

19.11.2016 - Dardania Eventnight - Club Rubirosa - Oberhausen

 2016 11 19 Dardania Eventnight

facebook

Centro-Promenade 23
46047 Oberhausen

DARDANIA EVENT NIGHT - ALBANISCHE PARTY

CLUB RUBIROSA

EJANI SHIPET E DARDANIS TE FESTOJM SE BASHKU! START 23.00 UHR TO 05.00 UHR

 

Lëshojm lokalin + shtëpin me qera në Hajvali afër Shkolles

- Lokali ka gjithësej 125 m²

Për ç’do informata na kontaktoni në këtë numer: +49 15737053953

leshojm-lokalin-shtepin-me-qera-ne-hajvali-afer-shkolles

leshojm-lokalin-shtepin-me-qera-ne-hajvali-afer-shkolles

leshojm-lokalin-shtepin-me-qera-ne-hajvali-afer-shkolles

leshojm-lokalin-shtepin-me-qera-ne-hajvali-afer-shkolles

leshojm-lokalin-shtepin-me-qera-ne-hajvali-afer-shkolles

leshojm-lokalin-shtepin-me-qera-ne-hajvali-afer-shkolles

leshojm-lokalin-shtepin-me-qera-ne-hajvali-afer-shkolles

 

Hagen - Tubim me bashkatdhetarë

30 Mai 2016 geschrieben von

Në Hagen - Tubim me bashkatdhetarë


Pjesëmarrës: Albin Kurti, Boiken Abazi

Data: 10.06.2016,

Dite: E premte,

Ora: 19:00

Vendi: Berlinerstr. 110 - 58135 Hagen

 

Tubimi i organizuar nga Qendra e Lëvizjes VETËVENDOSJE! - Gjermani

Shiten troje ne Lagjen Bardhosh të Prishtinë sipas planit urbanistik. Trojet janë të ndara sipas terenit me sipërfaqe të ndryshme nga 3 deri në 5 ari. Lagjja Bardhosh është dita ditës duke u shndërruar në një lagje moderne me një infrastrukturë dhe plan në stil të shteteve perëndimore. Përparësi në blerjen e tyre kanë vetëm mërgimtarët nga shtetet e Perëndimit, familjarët e ngushtë dhe farefisi i tyre. Nëse bashkohen dhe në formë kolektive me i blerë atëherë trojet mund ti përcaktojnë vet se kush me kenë donë të mbetet afër njeri tjetrit. Çdo kush që e blen një truall ndërtimi aty, njëkohësisht pa pagesë i takon edhe një parcelë e përbashkët qe është planifikuar për një kopsht të përbashkët familjar dhe për fëmijë. Rruga është asfaltuar deri të trojet. Autostrada i ndanë vetëm 500 metra nga e cila mund të inkuadrohen shpejt në rrugën për Prishtine,Mitrovicë,Podujeve dhe në Autostradë Prizren Gjilan,Shkup dhe Tiranë

Kontakt telefon:
Tel. 0049 - 711/540 65 201
Mobil: 0049 - 172/ 134 91 96
Mobil: 0049 - 179/ 501 74 84

0se në Kosvovë:
Mobil: 0037744126252
Te gjithe telefonat kanë viber ose whatsapp
Po edhe përms emailit Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!

 

    Mirë se erdhët  në  faqen  tonë  Dibrani-transport 

Dibrani-Transport me një përvojë 11 vjeçare  ka ndryshuar   veprimtarinë e vet ,  riorganizime të shtuara në tregti, ndërmjetësim , shitje-blerje, risi,vizitone  faqen tonë dhe bindeni veten tuaj dhe të tjerët , mos harroni shpërndane këtë  vizitkartë  të ma poshtme qe ta kenë edhe njerëzit tuaj, qe kanë anëtarët e familjes në shtetet e Evropës e sidomos në  Gjermani. Në faqen tonë i gjeni të gjitha informatat ,  telefonat  kontaktet etj, ku  një përcjellje  e juaja  tek shokët tuaj dhe të afërmit do t'u bëni  nder atyre ,neve  dhe vetës se juaj! Për neve  është puna dhe vetëm puna ne shërbimin tuaj  të transportit  në atdhe,ndërsa për ju  mbetet  kënaqësia dhe respekti.  Mos hezitoni    thirrni  menjëherë, shkruani,komunikoni me zyrtaret tanë në telefona ose përmes  sistemit elektronik. Nga ana e juaj mjafton  vetëm një telefonatë tjerat  i kryejmë ne ! Ne transportojmë  të gjitha llojet e  mallrave në drejtim të  Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë ose  anasjelltas për në Gjermani, apo vendet tjera të Evropës. I kryejmë shërbimet tona dhe organizimin  e transportit,  zhdoganimin, blerjen e mallit për ju, shitjen  ndërmjetësimin  dhe një serë shërbimesh marrjen  dhe dërgimin  e mallrave në shtëpitë tuaja sipas marrëveshjes.

  • Kontaktoni me stafin e Dibranit - transport:

üE-Mail: Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!

üKlikoni vizitkartën e poshtëvendosur  dhe lidheni  me faqen tonë qe të keni  informim  sa ma të plotë.

üKliko tani foton: Dibrani Transport  Respekt për bashkëpunimin e ndërsjellët !...

 

 Mbremje Familjare Rinore ne Gelsenkirchen Feste per 8 vjetorin e pavaresise

 

{mp4remote}http://zemra.de/reklama/gelsenkirchen-pavaresi.mp4{/mp4remote}

DISCO CLUB LIONS NË HAGEN

12 Dez 2015 geschrieben von
DISCO CLUB LIONS NË HAGEN
DISCO CLUB LIONS

Graf von Galen Ring 47
58095 Hagen

Artikel bewerten
(6 Stimmen)
Artikel bewerten
(16 Stimmen)
Artikel bewerten
(9 Stimmen)
Artikel bewerten
(0 Stimmen)

Herbergerstraße 5
50127 Bergheim

Hannöversche Str. 22A
44143 Dortmund

Bekir Zenuni - Menaxher per Dasma, Koncerte, Xhirues, Ahengje te ndryshme DJ. etj.

Artikel bewerten
(2 Stimmen)

Mit einem Eintrag Ihrer Dienstleistungen bei Zemra.de steigern Sie Ihren Bekanntheitsgrad. Ihre Dienstleistungen werden professionell präsentiert und erreichen ein größeres Publikum.

Falls Sie ein Beratungsgespräch wünschen, rufen wir Sie gerne zurück. Benutzen Sie dafür bitte unserem Kontaktformular.

Seriali shqip - Zyrja per Gjithcka - shiko gjitha episodat

Emisioni Perralle me tupan

Emisioni Kojshija SHOW - Kliko ketu per ti shiku te gjitha

Emisioni Oxygen me Besim Dina - Shiko te gjitha Emisionet

Amazon Werbung

Emisioni ODEON SCHOW - Shiko te gjitha episodat

Seriali shqip - Cka ka shpija - Te gjitha episodat